Гран При Ярыгин тэмцээний эхний өдрийн оноолт I

2022 оны 01 сарын 27

Өнөөдөр ОХУ-ын Красноярск хотод чөлөөт бөхийн Гран При Ярыгин тэмцээн эхэлж байна. Тэмцээний эхний өдөр эрэгтэй 3, эмэгтэй 4 жингийн барилдаантай.

1-р сарын 27

8:30 - 9:00 Эмнэлгийн үзлэг, жин: эрэгтэй 57, 61, 70 кг, эмэгтэй 50, 55, 59, 65 кг.

11:00 - Урьдчилсан барилдаан: эрэгтэй 57, 61, 70 кг, эмэгтэй 50, 55, 59, 65 кг.

17:00 - Хагас шигшээ: эрэгтэй 57, 61, 70 кг, эмэгтэй 50, 55, 59, 65 кг.

Дээрх цаг нь орон нутгийн цаг бөгөөд Улаанбаатараас нэг цагийн зөрүүтэй.

Эрэгтэй 57 кг 

Урьдчилсан барилдаан:  Идрисов Ахмед (Дагестан) - Седен Кежик (Тыва) 

З.Занабазар (Монгол) - Буруян Анатолий (Молдова) 

Гобаев Артём (Алани) - Тускаев Азамат (Алани) 

Сманбеков Алмаз (Кыргызстан) - Муталиев Абубакар (Дагестан) 

Дамдинов Жаргал (Буриад) - Гамзатов Рамиз (Дагестан) 

Абдурахманов Магомед (Санкт-Петербург) - Абдурахимов Рамазан (ХМАО) 

Кадырсаит Еламан (Казахстан) - Федотов Дьулустан (Саха-Якут) 

Алмаз уллу Бекзат (Кыргызстан) – Б.Отгонбаатар (Монгол) 

Иванов Уйгулан (Саха-Якут) - Шамело Дмитрий (Беларусь) 

Постников Фёдор (Саха-Якут) - Дашиев Ананда (Буриад) 

1/8 финал:  Мехтиханов Муса (Дагестан) - Гармаев Тамир (Буриад) 

Копылов Петр (Саха-Якут) – Б.Мөнх-Эрдэнэ (Монгол) 

Окенов Абзал (Казахстан) - Монгуш Начын (Тыва)

61 кг

Урьдчилсан барилдаан: Жумашбек уллу Талырбек (Кыргызстан) - Мехтиханов Муслим (Дагестан) 

Чебодаев Артур (Красноярск) - Санчи Мидип (Тыва) 

Хункеров Саид (Дагестан) - Тавитов Чермен (Алани)

 Бальжинимаев Алдар (Буриад) - Багавудинов Рамазан (Дагестан) 

Владимиров Семён (Саха-Якут) - Зубаиров Ахмед (Дагестан) 

Магомедов Абасгаджи (Дагестан) - Оганнисян Азат (Казахстан) 

Тюлюш Эзир (Тыва) – Э.Алтангэрэл (Монгол) 

Абакаров Зелимхан (Чечень) - Гониашвили Георги (Гүрж) 

1/8 финал:  Амиртаев Кайрат (Казахстан) - Жолдошбеков Улугбек (Кыргызстан) 

Монгуш Кежик (Тыва) - Арабидзе Нодар (Брянск) 

Константинов Пётр (Саха-Якут) - Балтуев Фёдор (Иркутск) 

Рынчинов Дмитрий (Беларусь) - Расулов Абдурахман (Дагестан)

70 кг

Урьдчилсан барилдаан:  Шираев Курбан (Дагестан) - Грин Жеймс (АНУ) 

Бештоев Мухамад (Москва) - Жендаев Руслан (Красноярск) 

Жаргалов Никита (Буриад) - Сат Арбак (Красноярск-Тыва) 

Аллаев Магомед (Башкортостан) - Жилетежев Ахмед (Санкт-Петербург) 

Г.Бэгзжав (Монгол) - Ахмедов Абдулла (Санкт-Петербург) 

Кудзоев Алан (Алани) - Панталео Алек (АНУ) 

Закуев Анзор (Крым-КБР) – Ж.Далайдорж (Монгол) 

Кажаров Резуан (Адыгей-КБР) - Боровицкий Алексей (Буриад) 

Топшиноев Константин (Иркутск) - Дибиргаджиев Магома (Дагестан) 

1/8 финал:  Токтомамбетов Орозбек (Кыргызстан) - Цыренов Буян (Буриад)

Шахгириев Усман (Красноярск) - Казырык Сайын (Тыва) 

Кетия Инар (Москва) - Сырбаз Талгат (Казахстан) 

Рассадин Виктор (Саха-Якут) -

Сэтгэгдэл ( 0 )

Сэтгэгдэл бичихдээ хууль зүйн болон ёс суртахууны хэм хэмжээг хүндэтгэнэ үү. Хэм хэмжээг зөрчсөн сэтгэгдэлийг админ устгах эрхтэй.
Top